„U Kruszyny”

Pokoje Gościnne „U Kruszyny” w miejscowości Łeba to dom wypoczynkowy wolnostojący z pokojami 2, 3 , 4 i 5 osobowymi z łazienkami w wysokim standardzie. Miejsce wypoczynku wyposażone jest w TV, Internet, lodówki w pokojach, czajnik elektryczny, naczynia, Aneks kuchenny dostępny dla wypoczywających, wyposażony w komplet garnków, kuchnię indukcyjną, mikrofalówkę. Dla najmłodszych plac zabaw, miejsce na grill. Ogólnie dostępna minibiblioteczka. Dodatkowo dla aktywnych orbitrek i rower stacjonarny. Możliwość korzystania z sauny, wypożyczenia rowerów za dodatkową dopłatą.

Odległość do morza ok. 1 km, 10-15 min. spacerkiem. 

Najbliższy punkt gastronomiczny jest w odległości 50 m, natomiast sklep 100 m. 

Doba hotelowa zaczyna się o 1400 kończy o 900.

Miejscowość Łeba położona jest w pasie nadmorskim Pobrzeża Bałtyckiego. Łeba posiada znakomite warunki dla rozwoju bazy turystycznej i agroturystycznej. Bliskość Słowińskiego Parku Narodowego i morza, duże powierzchnie leśne, zabytki kultury oraz liczne rezerwaty przyrody. Na terenie gminy funkcjonują szlaki rowerowe i żeglarskie po jeziorze Łebsko, szkółki jeździeckie i winsurfingowe. 

Jest wiele miejsc, które warto odwiedzić, których niepowtarzalne piękno „odkrytych” miejsc, naturalne morskie plaże, ruchome wydmy, rezerwaty przyrody, Słowiński Park Narodowy, bogactwo świata fauny i flory powodują zachwyt każdego turysty.

Pokoje Gościnne U Kruszyny - Łeba